Forumul Florilor


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forumul Florilor
Forumul Florilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

+10
LENA
ramona
dorica
florina
deyutza
Diane
Tilush
iulianic
monik
Admin(Lili)
14 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Admin(Lili) Vin Dec 03, 2010 7:20 pm

Dupa cum spune si titlul, forumul nostru cauta 3 moderatori care sa il mentina intr-o buna functionare.
Un moderator se ocupa cu : 1. mentinerea ordinei pe topicuri;
2. sanctionarea membrilor ce se comporta necivilizat (ex.: injura );
3. editarea topicurilor : inchid/deschid/editeaza/sterg/muta.
Primul moderator pus, va avea in grija categoriile, de la ,,Ingrijirea plantelor'' pana la ,,Orhideea Cambria''.
Al doilea moderator, va avea in grija categoriile, de la ,,Orhideea Cymbidium'' pana la ,,Alte specii de orhidee'', iar al treilea moderator, restul categoriilor forumului.

Deci, pentru a deveni moderator pe forum va trebui sa raspundeti la intrebarea: V-ar placea sa fiti moderatorul forumului? De ce?
Sprijinul moderatorilor conteaza MULT oricarui forum.

Astept...oare cine vrea sa fie moderator?

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 745339 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 745339


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Aug 03, 2011 1:56 pm, editata de 2 ori
Admin(Lili)
Admin(Lili)
Community Manager
Community Manager

feminin Mesaje : 406
Reputatie : 127
Puncte : 1048071
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://forumul-florilor.forumgratuit.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de monik Vin Dec 03, 2010 9:10 pm

Eu as vrea cu tot dragul dar timpul limitat nu mi-ar permite sa fac o treaba buna asa cum as vrea eu asa ca las altora responsabilitatea si placerea de a ne ajuta pe toti sa ne simtim bine pe acest minunat forum ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 68216

EDIT ADMIN: PRIMUL MODERATOR !!! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 745339
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53413
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Admin(Lili) Vin Dec 03, 2010 9:28 pm

Daca intrati o data la 2 zile pe forum este perfect. Nu ganditi negativ: ca n-am timp, nu sunt bun/a pentru postul de moderator.
Admin(Lili)
Admin(Lili)
Community Manager
Community Manager

feminin Mesaje : 406
Reputatie : 127
Puncte : 1048071
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://forumul-florilor.forumgratuit.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de iulianic Sam Dec 04, 2010 9:05 am

Da, Lili, „Sprijinul moderatorilor conteaza MULT oricarui forum”.
Pentru aceasta, mai important decat cele trei puncte mentionate anterior (plus accesarea forumului macar o data la doua zile), ar fi sa posede cunostinte despre plante. Degeaba se ocupa un moderator de mentinerea disciplinei pe un forum cu topicuri ordonate, inchise, deschise, editate, sterse, mutate, daca forumul nu ofera substanta – ceva concret – vizitatorului.
Va mai amintiti de Aniko? E singura in lumea florilor care a meritat acest statut si l-a onorat. Pacat ca se gasesc atat de rar asemenea oameni!

iulianic
Avansat
Avansat

masculin Mesaje : 291
Reputatie : 30
Puncte : 51804
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Tilush Sam Dec 04, 2010 11:58 am

Iulia, ai acum ocazia sa devii unul dintre moderatori si sa schimbi, macar unul dintre segmentele propuse. Sunt convinsa ca asemeni mie, apreciezi pe cei ce reusesc, zilnic, sa impartasesca din experienta lor si sa-i ajunte atat cat se pricep, pe cei care cer ajutor. Nu este un site de specialitate, e un forum... si ca pe orice forum, fiecare impartaseste celorlalti ideile si ceva din mult... putina... experienta pe care a reusit sa o acumuleze.

Eu imi cer scuze, fata de fetele prezente zilnic, pentru prezenta slaba din ultima vreme, dar pentru moment atat imi permite timpul. Pe viitor, sper sa ma revansez...

O zi buna tuturor!
Tilush
Tilush
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 2698
Reputatie : 169
Puncte : 56098
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 58
Localizare : Bacau

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de iulianic Sam Dec 04, 2010 1:05 pm

Tilush, nici pe departe nu am profilul ideal pentru un moderator de forum care are ca subiect plantele. Nu indeplinesc nici conditiile cerute, cu atat mai mult pe cele pe care mi le-as dori eu.
Mesajul de mai sus era doar pentru o sugestie – daca asta ar conta. De cand m-am inscris pe Forumul Florilor am venit si cu alte sugestii. De unele s-a tinut cont, de altele nu... Nu este obligatoriu ca aceasta sa fie luata in considerare. Nefiind un site de specialitate (doar un forum de amatori, cu specific), putem scrie orice, de la bancuri deocheate, detalii meteo si istorisiri despre petrecerile din weekend pana la ... plante.
Si eu apreciez prezenta sustinuta a unor membri. Din pacate eu mi-am uitat parola. Astazi mi-am facut una noua pentru a ma putea contacta.
Succes tuturor!

iulianic
Avansat
Avansat

masculin Mesaje : 291
Reputatie : 30
Puncte : 51804
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Admin(Lili) Sam Dec 04, 2010 1:51 pm

Cel putin pentru o perioada scurta de timp, membrii selectionati pentru postul de moderatori ai forumului isi pot testa indeletnicirea in postul acesta.
Nu am deschis topicul pentru discutii, ci pentru cei care s-ar putea dedica mai mult forumului, moderandu-l.
Daca doriti sa va dedicati mai mult forumului scrieti aici. Eu voi hotara cine va ajunge moderator.
Admin(Lili)
Admin(Lili)
Community Manager
Community Manager

feminin Mesaje : 406
Reputatie : 127
Puncte : 1048071
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://forumul-florilor.forumgratuit.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Admin(Lili) Sam Dec 04, 2010 3:39 pm

Primul moderator pus pe forum este MONIK! FELICITARI!!! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 877508

Dar nu uitati ca mai cautam inca 2...
Admin(Lili)
Admin(Lili)
Community Manager
Community Manager

feminin Mesaje : 406
Reputatie : 127
Puncte : 1048071
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://forumul-florilor.forumgratuit.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Diane Sam Dec 04, 2010 3:47 pm

:bine: Felicitari Monik!
Diane
Diane
Administrator
Administrator

feminin Mesaje : 15619
Reputatie : 239
Puncte : 1045640
Data de inscriere : 13/12/2009
Localizare : Prahova

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Tilush Sam Dec 04, 2010 3:53 pm

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 63921344 Felicitari, Monik!

Tilush
Tilush
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 2698
Reputatie : 169
Puncte : 56098
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 58
Localizare : Bacau

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de deyutza Sam Dec 04, 2010 5:05 pm

Si mie mi-ar placea foarte mult sa fiu moderator. As vrea ca totul sa fie in regula pe forum si toata lumea sa se simta bine atunci cand intra aici. Nu cred ca este foarte greu sa monitorizezi anumite discutii. Pupicei ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 159470
deyutza
deyutza
Incepator
Incepator

feminin Mesaje : 152
Reputatie : 11
Puncte : 51837
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de florina Sam Dec 04, 2010 5:37 pm

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 793795 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 637294 FELICITARI Monik!
florina
florina
Avansat
Avansat

feminin Mesaje : 544
Reputatie : 13
Puncte : 50357
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 68
Localizare : timisoara

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Diane Sam Dec 04, 2010 6:21 pm

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 11740 Felicitari Deea!
Diane
Diane
Administrator
Administrator

feminin Mesaje : 15619
Reputatie : 239
Puncte : 1045640
Data de inscriere : 13/12/2009
Localizare : Prahova

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de deyutza Sam Dec 04, 2010 6:22 pm

Multumesc :*

EDIT ADMIN: AL DOILEA MODERATOR !!! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 669812
deyutza
deyutza
Incepator
Incepator

feminin Mesaje : 152
Reputatie : 11
Puncte : 51837
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Admin(Lili) Sam Dec 04, 2010 6:49 pm

Al doilea moderator pus pe forum este DEYUTZA!!! FELICITARI ! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 877508 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 669812

Mai cautam inca 1 moderator......
Admin(Lili)
Admin(Lili)
Community Manager
Community Manager

feminin Mesaje : 406
Reputatie : 127
Puncte : 1048071
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://forumul-florilor.forumgratuit.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de monik Sam Dec 04, 2010 7:37 pm

Multumesc din suflet si sper sa ma descurc onorabil cu ajutorul vostru al tuturor. Felicitari Deyutza si bafta. ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 68216
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53413
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de deyutza Sam Dec 04, 2010 8:01 pm

Multumesc Monik felicitari si tie. ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 637294
deyutza
deyutza
Incepator
Incepator

feminin Mesaje : 152
Reputatie : 11
Puncte : 51837
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de florina Sam Dec 04, 2010 8:35 pm

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 793795 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 637294 felicitari Deyutza!
florina
florina
Avansat
Avansat

feminin Mesaje : 544
Reputatie : 13
Puncte : 50357
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 68
Localizare : timisoara

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Tilush Dum Dec 05, 2010 8:30 am

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Bravomv Felicitari, Deya!
Tilush
Tilush
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 2698
Reputatie : 169
Puncte : 56098
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 58
Localizare : Bacau

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de dorica Dum Dec 05, 2010 10:07 am

felicitari ambelor fete!! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 793795
dorica
dorica
Avansat
Avansat

feminin Mesaje : 266
Reputatie : 1
Puncte : 49404
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 48
Localizare : buzau

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de ramona Dum Dec 05, 2010 10:56 am

Felicit ambele fete! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 923577 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 309485 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 637294
ramona
ramona
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 1020
Reputatie : 12
Puncte : 52243
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 45
Localizare : sacele . brasov

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de LENA Dum Dec 05, 2010 5:48 pm

Felicitari noilor moderatori ! ... multumita am fost si pina acum de modelarea forumului dar pe viitor va fi si mai bine . ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 877508 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 923577
LENA
LENA
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 3091
Reputatie : 148
Puncte : 150822
Data de inscriere : 20/12/2009
Varsta : 69
Localizare : Neamt

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de monik Dum Dec 05, 2010 5:49 pm

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 923577
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53413
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de deyutza Dum Dec 05, 2010 10:05 pm

Multumim fetelor sper sa nu va dezamagim. ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 159470-*:-*
deyutza
deyutza
Incepator
Incepator

feminin Mesaje : 152
Reputatie : 11
Puncte : 51837
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de georgianalazar Lun Dec 06, 2010 7:43 am

Felicitari ,fetelor!!!!!!!
georgianalazar
georgianalazar
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 698
Reputatie : 15
Puncte : 51174
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Lorrie Lun Dec 06, 2010 7:54 am

Felicitari noilor moderatori alesi. ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 877508
Lorrie
Lorrie
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 930
Reputatie : 46
Puncte : 53047
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 50
Localizare : La capatul lumii

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Mary Lun Dec 06, 2010 3:59 pm

Felicitari Monik si Deya ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 334168
Mary
Mary
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 800
Reputatie : 18
Puncte : 50794
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 50
Localizare : cu gindul printre flori

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Andreea Mar Dec 07, 2010 12:04 am

Felicitari Monik si Deya !!! Si mie mi-ar placea,am timp slava domnului,toata ziua o pierd pe net.Dar nu am experienta si cunostintele necesare incat sa fiu moderator si nu as putea accepta asa ceva.Peste cativa ani poate ma alatur voua daca o sa mai fie posturi noi ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 665117 M-am simtit bine pe acest forum de la inceput.Sunteti toate niste dragalase si cel mai mult imi place ca nu se fac diferente,de culturi,etnie,varsta,culoare,etc.Toti de pe acest forum suntem egali.Felicitari!!!

EDIT ADMIN : AL TREILEA MODERATOR !
Andreea
Andreea
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 305
Reputatie : 67
Puncte : 110919
Data de inscriere : 26/06/2010
Varsta : 37
Localizare : Botosani

http://www.tactical.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de monik Mar Dec 07, 2010 8:08 am

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 923577 Andreea nici eu nu am nici un fel de experienta si nici cu cunostintele nu stau prea bine dar Adminii au fost amabili si m-au incurajat si mi-au oferit sansa macar sa incerc. Pentru inceput sunt ajutata de ele iar daca voi vedea ca nu ma descurc sau nu am timpul necesar sa fac o treaba buna, cu parere de rau, ma voi retrage si voi lasa locul altcuiva mai priceput cu mare drag.
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53413
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Admin(Lili) Mar Dec 07, 2010 9:05 pm

Al treilea si ultimul moderator din forum este Andreea! Felicitari ! ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 669812 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 877508 ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! 669812
Admin(Lili)
Admin(Lili)
Community Manager
Community Manager

feminin Mesaje : 406
Reputatie : 127
Puncte : 1048071
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://forumul-florilor.forumgratuit.ro/

Sus In jos

,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA! Empty Re: ,,FORUMUL FLORILOR'' CAUTA MODERATORI !!! sectiune INCHISA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum