Forumul Florilor


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forumul Florilor
Forumul Florilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poze de la mot asa cum am promis

3 participanți

In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de monik Mar Mai 04, 2010 11:53 pm

Asta este juniorul, cel mai mic fin pe care il avem, baiatul fratelui meu cel mai mic. E mult mai frumusel si mai simpatic in realitate. In prima poza e inca cu plete in brate la prietena altui frate de al meu (ca eu sunt cea mai mare din 5 copii, restul de 4 toti baieti), in a doua inconjurat de o parte din verii lui primari si chinuit de mine cu o foarfeca afurisita care nu vroia de loc sa taie (de la maica-sa de) si a treia e a doua zi la gratar in curte la noi deja fara coama si facandu-i masaj lui Kiki (nepotul meu si varul lui de la cel mai mare dintre frati) lol! https://2img.net/r/ihimizer/i/mot01052010013.jpg/ https://2img.net/r/ihimizer/i/mot01052010036.jpg/ https://2img.net/r/ihimizer/i/mot01052010074.jpg/.
Si ca sa vedeti toata trupa, astia-s generatia urmatoare, trupa de veri (nepotii mei) din care lipsesc vreo 2 dar e imposibil sa-i prinzi pe toti gramada sa zic asa Poze de la mot asa cum am promis Mot01052010021.th
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53193
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de Diane Mier Mai 05, 2010 6:37 am

Sa va traiasca urmasii ( aveti cu ce va mandri, sunt niste copii pe cinste), sa traiti si voi sa ii cresteti, sa ii vedeti impliniti si cu copii la randul lor, multa sanatate si numai bine tuturor! Poze de la mot asa cum am promis 68216
Diane
Diane
Administrator
Administrator

feminin Mesaje : 15619
Reputatie : 239
Puncte : 1045420
Data de inscriere : 13/12/2009
Localizare : Prahova

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de monik Mier Mai 05, 2010 8:04 am

Multumim Diane de urari si ai tai la fel ca si tu ai 2 mandreti de baieti. Eu sunt foarte fericita, am 9 nepoti (3 din partea sotului) si 4 fini botezati (3 baieti si o fata, sora celui mic "dezmotat" sambata) toti unul si unul si nu ca sunt ai nostrii lol! , plus 2 din partea surorilor mamicii pustiului Ducu de la (Radu) cea mica din carucior si un pui de japonez blond (ca una din surorile ei e casatorita cu un japonez, ea e blonda, pustiul seamana cu taica-su doar ca e blond si e senzatia tuturor si la gradinita si pe strada ca sunt stabiliti in Japonia)
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53193
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de Diane Mier Mai 05, 2010 12:05 pm

Sanatate multa si numai bine tuturor!Multumesc si eu Monik, la noi acum nu mai e vorba de copii, sunt deja adolescenti cu aere de barbati, cu tuleie, si nu-mi plac asa, vreau sa-mi dea inapoi copii mici, dulci si inocenti care erau.
Diane
Diane
Administrator
Administrator

feminin Mesaje : 15619
Reputatie : 239
Puncte : 1045420
Data de inscriere : 13/12/2009
Localizare : Prahova

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de LENA Mier Mai 05, 2010 2:11 pm

Sa-ti traiasca finutul , Monik iar tu Diana , asteapta ca o sa vina nepotii .
LENA
LENA
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 3091
Reputatie : 148
Puncte : 150602
Data de inscriere : 20/12/2009
Varsta : 69
Localizare : Neamt

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de monik Mier Mai 05, 2010 4:47 pm

Poze de la mot asa cum am promis 853267 mult fetele. Iar tu Diane inteleg ce spui dar fiecare varsta are farmecul ei si pentru noi si pentru copii/nepoti/fini etc, fiecare ce are Poze de la mot asa cum am promis 770165
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53193
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de Diane Mier Mai 05, 2010 9:30 pm

Poze de la mot asa cum am promis 566597 Nepoti??????????? E ultimul lucru la care m-as gandi, cu cat mai tarziu cu atat mai bine.Monik o fi avand fiecare varsta farmecul ei dar pe cel al copilariei nu il regasesti in nici o alta varsta, acum chiar ca nu vad nici un farmec sa ii vezi cu buzunarele burdusite cu prezervative cu frezele intepenite de gel si disperati dupa fiecare prietenie terminata...
Diane
Diane
Administrator
Administrator

feminin Mesaje : 15619
Reputatie : 239
Puncte : 1045420
Data de inscriere : 13/12/2009
Localizare : Prahova

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de LENA Joi Mai 06, 2010 1:30 pm

Poze de la mot asa cum am promis 566597 bucurate Diana , asta iti da certitudinea ca sunt sanatosi ... eu am trecut de faza asta , acum e rindul tau .
LENA
LENA
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 3091
Reputatie : 148
Puncte : 150602
Data de inscriere : 20/12/2009
Varsta : 69
Localizare : Neamt

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de monik Joi Mai 06, 2010 6:32 pm

Poze de la mot asa cum am promis 751774 cand spuneam nepoti, fini etc ma refeream la mine si la cei ca mine care nu au bucuria de a avea copii in nici un caz la tine. Ar fi frumos sa fii asa o bunica tanara si frumoasa dar baietii sunt inca mult prea mici sa se lege la cap cu asa o responsabilitate si au parinti care i-au invatat cum sa evite mai ales ca ziceai ca au buzunare burdusite cu diverde lol! . Sa stii ca vorbeam cu o colega care are baiat de 20 si ceva de ani si tot asa spunea ca i-e dor de perioada cand era foarte mic si mergea doar de mana ei si lipit de ea ca acum daca se da mai langa (si mai e si cu un cap jumate mai inalt ca ea si nue o femeie scunda) el o ia cu hai termina mama cu dulcegariile astea. Asa ca te inteleg perfect. Pup si aveti grija de voi de toti.
monik
monik
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''
Membru fidel comunităţii ,,Forumul Florilor''

feminin Mesaje : 873
Reputatie : 32
Puncte : 53193
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

https://s1015.photobucket.com/albums/af273/bmonicab/

Sus In jos

Poze de la mot asa cum am promis Empty Re: Poze de la mot asa cum am promis

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum